Slapukai

Kas yra „slapukai“?
Jie leidžia tinklapiui išsaugoti tokius duomenis, kaip įrenginio IP adresas, naršyklės tipas, demografinius duomenis (amžiaus grupė, lytis), duomenis apie tai, kaip Jūs naudojatės tinklapiu (kokius puslapius vartote, kokiu turiniu domitės). IKN internetiniame tinklapyje naudojami slapukus (angl., cookies), siekdami kiek įmanoma labiau personalizuoti Jūsų lankomo tinklapio veikimą. Slapukai tai tekstinė informacija, kurią tinklapis persiunčia į naršyklės slapukų failą esantį jūsų kompiuteryje.
Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, ir kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

• Išsaugo jau kažkada jūsų vestą informaciją tinklalapyje ir kas kart nereikia koreguoti, vesti duomenų.
• Padeda lengviau Google paieškoje pateikti Jums rūpimą ar aktualią informaciją;
• Padeda priminti Jums apie jūsų įsimintą ar aktualią informaciją, pvz. iššokanti išnaša Jūsų kompiuteryje ar telefone apie peržiūrėtas prekes.
• Padeda atpažinti jus kaip sugrįžtančius tinklapio lankytoją;
• Padeda analizuoti Jūsų įpročius, kad tinklapio veikimas būtų patogus, efektyvus ir atitiktų Jūsų poreikius bei lūkesčius.
• Leidžia tinklapiui atpažinti jus kai naršote vidinius puslapius per vienetinį naršyklės naudojimą, taip leidžia jums naudotis tinklapiu efektyviau, pvz.jeigu kažkada įsidėjote prekė į krepšely ir apie ją pamiršote, tokie slapukai gali padėti Jums.
• Nuolatiniai slapukai yra saugomi jūsų kompiuteryje iki galiojimo pabaigos arba ištrynimo. Tai suteikia galimybę atpažinti jus grįžus, atsiminti jūsų pasirinkimus ar suteiktas paslaugas.

1. naudoja „Google Analytics“, „Google Advertise“, „Google remarketing“ tinklalapio analizės paslaugą, kurią teikia Google Inc. Google Analytics“ naudoja internetinio srauto slapukus, kurie padeda matyti kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant į vartotojų elgseną. Šią informaciją naudoja tik statistinės analizės tikslais.
2. „Facebook“, „Instagram“ naudojami slapukai tam, kad galėtume parodyti aktualią Jums informaciją ir reklamą jūsų socialinių paskyrų sraute.
3. Gali būti nuorodų į socialinius tinklus, kitų įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Universiteto privatumo ir slapukų politiką taikome tik tada, kai lankotės universiteto interneto ir jo padalinių svetainėse.

Daugelis interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Jūs galite slapukus bet kuriuo Jums patogiu metu išjungti ir tokiu būdu nebesutikti, kad mūsų tinklapis juos rinktų, tačiau taip padarius bus sumažintas tinklapio funkcionalumas, todėl jis gali neveikti taip, kaip dera ir kaip veikė iki tokio atsisakymo.
Visos šiuolaikinės interneto naršyklės leidžia keisti slapukų nustatymus. Paprastai šiuos nustatymus galite rasti savo naršyklės „parinkčių“ arba „pasirinkimų“ (angl., Settings, Internet Options ir pan.) meniu:
Slapukų nustatymai Internet Explorer
Slapukų nustatymai Firefox
Slapukų nustatymai Chrome
Slapukų nustatymai Safari web ir iOS.
Slapukai yra nedideli tekstiniai failai (užimantys iki kelių KB), kuriuos Jūsų interneto naršyklė (pavyzdžiui, Internet Explorer, Edge, Firefox, Chrome, Opera arba Safari) patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba išmaniajame įrenginyje. Jie leidžia tinklapiui išsaugoti tokius duomenis, kaip įrenginio IP adresas, naršyklės tipas, demografinius duomenis (amžiaus grupė, lytis), duomenis apie tai, kaip Jūs naudojatės tinklapiu (kokius puslapius vartote, kokiu turiniu domitės).
Norėdamas daugiau sužinoti apie slapukus ir kaip juos tvarkyti ar pašalinti, tiesiog apsilankyk puslapyje www.allaboutcookies.org ir savo naršyklės pagalbos puslapyje.

chrome naršyklėje
safari naršyklėje
firefox naršyklėje
edge naršyklėje
Visą informaciją kaip valdyti slapukus rasite čia

Jei norite atsisakyti naujienlaiškių, tereikia naujienlaiškio apačioje paspausti nuorodą atsisakyti naujienų arba keisti paskyros nustatymus.

Jei norite, kad jūsų duomenis pašalintume iš savo duomenų bazės – susisiekite su savo vadybininku arba rašykite info@ispanukalbosnamai.lt

Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų reklamos partneriai taip pat gali naudoti savo slapukus, kurių mes neturime galimybės kontroliuoti.

Apie Jūsų duomenų saugojimą ir Privatumo politiką galite susipažinti: http://naujas.ispanukalbosnamai.lt/pirkimo-taisykles-privatumo-politika/