Apie mus

Populiariausia ir didžiausia ispanų kalbos kursų mokykla  Vilniuje bei visoje Lietuvoje!

VšĮ „Ispanų kalbos namai” (-IKN)  veikia nuo 2009 m. ir yra išmokiusi daugiau nei kelis tūkstančius studentų. Mokykloje mokome tik ispanų kalbos, todėl tai mums leidžia sutelkti maksimalų dėmesį į vieną kalbą, kiekvienam norinčiam jos išmokti.

Čia sukurta kūrybiška, Ispanijos  ir Lotynų Amerikos kultūromis, alsuojanti aplinka. Dėstytojų komanda yra tarptautinė, kurią sudaro filologai ir gimtakalbiai iš Meksikos, Venesuelos, Barselonos, Puerto Riko ir kitų Latino pasaulio miestų, turintys didelę, su kalbos mokymu susijusią patirtį, todėl paskaitų metu ispanų kalba perteikiama per kultūrą, žaidimus, klausantis muzikos, vaizdo įrašų, kitas įvairias tematikas,  su atitinkamam ispanijos ir latino regionui būdingomis šventėmis, tradicijomis, dialektais ir kt. Mokytojai dėsto lietuvių, anglų, rusų kalbomis, todėl studentai gali pasirinkti priimtiniausią dėstymo kalbą.
Ispanų kalbos kursai organizuojami visiems: vaikams, paaugliams, suaugusiems bei senjorams. Mokome visų lygių: nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų, vadovaudamiesi bendraisiais Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenimis, kuriuos nustatė Europos Taryba. Remdamasi šiais standartais, ispanų kalbos mokykla IKN sukūrė programas kiekvienam lygiui. Todėl studentai gali nuosekliai mokytis ispanų kalbos kiekvienam prieinamu tempu ir dinamišku būdu. Mūsų studijų programos yra adaptuotos Lietuvos žmonių kultūrai ir nuolat tobulinamos  norint pateisinti kiekvieno poreikius ir lūkesčius.

Lauksime kiekvieno norinčio išmokti ispanų kalbos arba siekiančių ją ištobulinti.

 

Saulėti linkėjimai,

IKN komanda

Kodėl mes?

  • Čia kalbą pažinsite per ispanišką kultūrą: akademinė informacija pateikiama kūrybiškai, per rašymą, kalbėjimą grupėse, atliekant ir pristatant kūrybines užduotis pamokų metu, žiūrint ispaniškus video (ištraukos iš radijo, žinių, serialų, kt.), filmus, verčiant žinomas dainas.
  • Kalbą iš pirmų lūpų Jums perteiks dėstytojai iš Ispanijos ir Lotynų Amerikos, kurie kalba lietuviškai.
  • Kalbą išmoksite greičiau nei bet kur kitur, nes kalbą naudosite kasdienoje, mokyklos ir jos draugų vakarėlių, renginių, kultūrinių pažinčių, metu.
  • Kas mėnesį organizuojame mokyklos teminę fiestą, ketvirtadieniais renkamės šokti bachatą, salsą, kt., švenčiame Naujus metus, Tris karalius ir šventes, kurios minimos Meksikoje, Puerto Rice, Kolumbijoje, Ispanijoje ir visame latino regione – taip pažinstame kalbą per kultūrą.

Ispanų kalbos dėstymo metodika: skaitymo ir gramatikos pratimai, gramatikos dėstymas ir pan., skirti įsisavinti kalbos pagrindus.
Integracinė veikla: pokalbių grupės, ekskursijos, Erasmus vakarėliai, maisto gaminimo užsiėmimai, parodos, renginiai ir kt., skirti mokinių tarpusavio bendravimui, žinių įtvirtinimui, ispanų kultūros pažinimui. Integracinėje veikloje nuolatos dalyvauja ispanakalbiai mūsų mokyklos draugai, kurie trumpam ar ilgainiui apsistoję Lietuvoje, todėl ispaniškai kalbėsite nuolatos.
Žaidimai: žodyno, gramatikos konkursai, piešimas ir filmų peržiūros, muzikinės bei kulinarinės užduotys.

Akimirkos