Apie mus - Ispanų kalbos namai

Apie mus

Populiariausia ispanų kalbos kursų mokykla  Vilniuje!

VšĮ „Ispanų kalbos namai“ (-IKN)  veikia nuo 2009 m. ir yra išmokiusi daugiau nei kelis tūkstančius žmonių.  Čia sukurta kūrybiška, ispaniškų ir Lotynų Amerikos kultūromis alsuojanti aplinka.
Dribantys dėstytojai yra filologai ir gimtakalbiai iš Meksikos, Venesuelos, Barselonos, Puerto Riko ir kitų latino pasaulio miestų, turintys didelę su kalbų mokymu susijusią patirtį, todėl paskaitų metu ispanų kalba perteikiama per kultūrą, įvairias tematikas, su atitinkamam latino regionui būdingomis šventėmis, tradicijomis, dialektais ir kt. Mokytojai dėsto lietuvių, anglų kalbomis, todėl studentai gali pasirinkti dėstymo kalbą.
Ispanų kalbos kursai organizuojami visiems: vaikams, paaugliams, suaugusiems bei senjorams. Mokome visų lygių: nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų, vadovaudamiesi bendraisiais Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo memtmenimis, kuriuos nustatė Europos Taryba. Remdamasi šiais standartais, mokykla sukūrė programas kiekvienam lygiui, todėl studentai gali nuosekliai mokytis ispanų kalbos kiekvienam prieinamu tempu ir dinamišku būdu. Mūsų studijų programos yra adaptuotos Lietuvos žmonių kultūrai ir nuolat tobulinamos, keičiamos norint pateisinti kiekvieno jų lūkesčius.

Kodėl mes?

  • Čia kalbą pažinsite per ispanišką kultūrą: akademinė informacija pateikiama kūrybiškai, per rašymą, kalbėjimą grupėse, atliekant ir pristatant kūrybines užduotis pamokų metu, žiūrint ispaniškus video (ištraukos iš radijo, žinių, serialų, kt.), filmus, verčiant žinomas dainas.
  • Kalbą iš pirmų lūpų Jums perteiks dėstytojai iš Ispanijos ir Lotynų Amerikos, kurie kalba lietuviškai.
  • Kalbą išmoksite greičiau nei bet kur kitur, nes kalbą naudosite kasdienoje, mokyklos ir jos draugų vakarėlių, renginių, kultūrinių pažinčių, metu.
  • Kas mėnesį organizuojame mokyklos teminę fiestą, ketvirtadieniais renkamės šokti bachatą, salsą, kt., švenčiame Naujus metus, Tris karalius ir šventes, kurios minimos Meksikoje, Puerto Rice, Kolumbijoje, Ispanijoje ir visame latino regione – taip pažinstame kalbą per kultūrą.

Ispanų kalbos dėstymo metodika: skaitymo ir gramatikos pratimai, gramatikos dėstymas ir pan., skirti įsisavinti kalbos pagrindus.
Integracinė veikla: pokalbių grupės, ekskursijos, Erasmus vakarėliai, maisto gaminimo užsiėmimai, parodos, renginiai ir kt., skirti mokinių tarpusavio bendravimui, žinių įtvirtinimui, ispanų kultūros pažinimui. Integracinėje veikloje nuolatos dalyvauja ispanakalbiai mūsų mokyklos draugai, kurie trumpam ar ilgainiui apsistoję Lietuvoje, todėl ispaniškai kalbėsite nuolatos.
Žaidimai: žodyno, gramatikos konkursai, piešimas ir filmų peržiūros, muzikinės bei kulinarinės užduotys.

Akimirkos