LRT PLIUS laidoje „Svečiuose pas kaimyną” laidos kūrėjų komanda svečiavosi pas mūsų mokytoją ir mokyklos įkūrėją German Degollado Brito, įspūdinga gyvenimo istorija, meksikietiškas patiekalas gyvam eteryje, meksikiečių gyvenimas, romantiški latino šokiai ir kita, žiūrėkite laidoje, čia…

Germanas Degollado Brito gimė tikrame civilizacijų istorijos lopšyje – Meksikos sostinėje Meksike. Anksti susidomėjo matematika ir gamtos mokslais. Labiausiai traukė fizika ir chemija, tad baigė chemijos inžinerijos specialybę Meksikos nacionaliniame universitete ir netrukus įsidarbino Meksikos nacionalinėje naftos kompanijoje Pemex.

Neilgai trukus gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis – Germanas Degollado Brito metė darbą ir pradėjo keliauti po pasaulį, siekdamas pažinti žmones ir skirtingas bendruomenes. Supratęs, kad didžiausios mūsų visuomenės problemos kyla dėl išsilavinimo stokos, pasuko mokymo keliu. 2004 m. atvyko gyventi į Lietuvą ir pradėjo dėstyti ispanų kalbą bei skleisti Ispanijos ir Lotynų Amerikos kultūrą, taip siekdamas skatinti žmonių toleranciją. Germanas Degollado Brito dirbo valstybinės ir privačios institucijose, tokiose kaip Vilniaus universitetas, Seimas, Užsienio reikalų ministerija, Valstybės institucijų kalbų centras.

2009 m. su bičiuliu meksikiečiu Jose de Leon Padilla Vilniuje atidarė meksikiečių virtuvės restoraną Tres Mexicanos, kuris tapo populiaria autentiškos virtuvės mėgėjų ir Lotynų Amerikos mylėtojų susibūrimo vieta. 2010 m. įkūrė kalbų mokyklą “Ispanų kalbos namai” ir tapo jos direktoriumi. Mokykla pažangi, ji sparčiai plečiasi – čia rengiami mokymosi procesą palengvinantys metodai, pasiūlyta naujų kalbų (prancūzų, portugalų) kursų.

Dalintis: