Kasmėnesinė mainų programa ISPANIJOJE! 1 ar 2 savaitės + GYVENIMAS+MAISTAS NEMOKAMAI! - Ispanų kalbos namai

Svajoji bent savaitei ar kelioms nuvykti į Ispaniją? Dar geriau apsigyventi ispanų šeimoje ir gyvai kalbėti ispaniškai?

Šie kursai skirti kaip tik tau. „Ispanų kalbos namai“ ilgus metus bendradarbiauja su ispanų kalbos kursų bendruomene Valladolid, kurie kas mėnesį organizuoja ispanų kalbos kursus + nemokamai apgyvendina ispanų šeimoje! O ką jau kalbėti apie vietinį gyvenimą, ekskursijas, maistą, pramogas, naktinį gyvenimą!

„Paso Paso lt Español“ – „Žingsnis po žingsnio“ Ispanijos stipendijos programa grindžiama studentų įtraukimu į kasdienio Valjadolido kultūros gyvenimą kartu jiems mokantis ispanų kalbos. Šios dotacijos yra nukreiptos į įvairaus amžiaus užsienio studentus nuo pradedančiųjų iki pažengusių, kurie nori dalyvauti 1 arba 2 savaičių ispanų kalbos kursuose Valjadolido mieste.

Dotacija apima maitinimą (pusryčiai ir pietūs arba vakarienė) + apgyvendinimą su Ispanijoje gyvenančia šeima ar universiteto bendrabutyje NEMOKAMAI! Studentas gali pasirinkti sau tinkamesnį variantą.

Kursų trukmės: savaitės; dviejų; trijų
Ispanų kalbos kursų kaina: 20 valandų kursai (230 € viena savaitė arba 460 € dvi savaitės) arba intensyvių 25 valandų kursai (320 € už savaitę ar 640 € už dvi savaites). (Ne paslaptis, mokesčiai !!).

Registracijos mokestis: 70 € kad rezervuoti vietą kursuose, mokestis apima mokymosi priemones.

Į kainą neįskaičiuota: skrydis ir asmeninės išlaidos

Kitos paslaugos, neįskaičiuotos į dotacijos kainą:
• Pilnas draudimas
• Transportas: Madridas – Valjadolidas – Madridas
• Ekskursijos ir kelionės su gidu
• Seminarai ir didaktinė veikla

Programa
Pirmą dieną mokinių klases pasitiks mūsų mokytojų komanda, kuri paaiškins, kaip veikia institutas taip pat kaip veikia kurso programa, pristatys informaciją apie miestą ir instituto siūlomų veiklą. Mokiniai taip pat atliks žinių lygio patikrinimo testą ir sužinos, kuri grupė jiems yra tinkama. Kai tai bus padaryta, mokiniai leisis į ekskursiją su gidu bei savo mokytojais ir aplankys svarbiausius paminklus Valjadolido mieste.
Kursai vyks nuo pirmadienio iki penktadienio. 20 val. ir intensyvių 25 val. grupių pamokos vyks 9:30-14:00 su pertrauka 11:30-12:00. Penki atskiri individualūs užsiėmimai, kurie yra dalis intensyvių 25 valandų kursų gali būti 8:30-9:30 arba 14:00-15:00, dėstytojo ir studento susitarimu. Kursai, taip pat gali vykti 16:30-20:00, priklausomai nuo grupių skaičiaus.
Kiekvienas stipendiją gaunantis studentas kurso pabaigoje gaus diplomą.
Mes organizuosime pasirenkamą švietimo ekskursiją kiekvieną savaitę pakaitomis tarp dviejų Pasaulio paveldo miestų – Salamankos ir Segovijos.
Kai studentas rezervuoja vietą, jis turi sumokėti registracijos mokestį (70 €). Pinigus už kursus ir kitas neprivalomas paslaugas galima sumokėti pirmą kursų dieną grynaisiais arba kreditine kortele.

 

Nori dalyvauti mainų programoje? Detalesnę informaciją suteiksime:

info@ispanukalbosnamai.lt

Dalintis: