Ispanų kalbos pamokos VAIKAMS ir PAAUGLIAMS! Lietuvoje iš bet kur
Ką veikti pasibaigus mokslo metams, ir kodėl verta investuoti į kalbas? Ispanų kalba labiausiai paplitusių kalbų pasaulyje, ši kalba pagal paplitimą yra ketvirtoji pasaulio kalba, o Amerikoje ši kalba yra antroji, po amerikiečių.
 
Kodėl verta investuoti į kalbas, t.y. į žinias? Kalba atveria didžiausius vartus į pasaulį, vaikai ypatingai imlūs naujovėms, todėl kuo ankščiau išmoks įvairesniu kalbų, tuo jiems tai taps natūralus įprotis.
 
Mes niekada nežinome, ką veiks mūsų vaikai, koks bus pasaulis, o kalba yra būtent tos žinios, kurių „ant pečių nenešiosi“.
 
Ispanų kalba padės tiek keliaujant, tiek karjeroje ar kuriant savo verslą, taip pat, tai puiki vaikų ir paauglių užimtumo atrakcija.
 
Tai gali būti viena vertingiausių investicijų į savo vaiką, ir viena geriausių dovanų atžalai.
 
 
Kviečiame moksleivius registruoti į populiariausios ispanų kalbos mokyklos, veikiančios daugiau kaip 10 metų Lietuvoje, kursus ir mokytis ispanų kalbos su geriausiais mokytojais.
 
 
Kokie kursai ir trukmės?
Organizuojami viso semestro (apie 3 mėnesiai), vieno mėnesio intensyvūs, šnekamosios kalbos tobulinimo ar individualūs kursai.
 
Kam skirti kursai?
Moksleiviams grupės 7-13 metų ir 14-17 metų, taip pat gali jungtis ir dalyvauti visa šeima, o gal net vaikus prižiūrintys seneliai!
 
 
Daugiau apie kursus, čia…
 
 
#ispanupamokosvaikams #ispanukursaivaikams #kursaivaikams #ikn

Dalintis: