Dovanų kuponas 100 - Ispanų kalbos namai

Dovanų kuponas 100

 

Padovanok šventėms DOVANŲ KUPONĄ savo artimajam

2019 metams!

 

Ispanų kalba yra viena populiariausių kalbų paplitusi pasaulyje, t.y. 4-oji kalba pagal vartojimą. Mes mokomės atraktyviai, su mokytojais profesionalais iš Ispanijos ir Lotynų Amerikos, kurie puikiai moka ir gimtąją lietuvių kalbą. Jaukiausi pokalbiai mūsų mokykloje laukia jūsų nuolat, prie kavos puodelio ir nuostabios bendraminčių kompanijos, kuri įsimylėjusi lotynų kultūrą.

100.00

vnt.
Produkto kodas: ispanu-kalbos-kursai-kuponas-100 Kategorijos: ,

Aprašymas

Išpildykite savo ar artimųjų svajonę padovanodami ispanų kalbos kursus!

Atverkite duris meilės, šokių ir fiestų kalbai!

Ispanų kalba yra viena populiariausių kalbų paplitusi pasaulyje, t.y. 4-oji kalba pagal vartojimą. Šie kursai skirti tiems, kas per trumpą laikotarpį vasaros metu nori
išmokti vieną ispanų kalbos lygį., maksimaliai perteikiant šio lygio pagrindus.

Mes mokomės atraktyviai, su mokytojais profesionalais iš Ispanijos ir Lotynų Amerikos, kurie puikiai moka ir gimtąją lietuvių kalbą. Jaukiausi pokalbiai mūsų mokykloje laukia jūsų nuolat, prie kavos puodelio ir nuostabios bendraminčių kompanijos, kuri įsimylėjusi lotynų kultūrą. Pasiruošę į romantišką susipažinimą su ispanų kalba?

Galiojimas: kuponas galioja 1 metus nuo įsigijimo dienos.

Sąlygos: 

  1. Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus.
  2. Dovanų kupone nurodyta suma panaudojama visiems grupiniams arba individualiems kursams, jei kursų kaina didesnė už nurodytą sumą, reikia primokėti skirtumą.