Ispaniškos muzikos koncertas flamenko ritmu Paliesiaus Dvare! - Ispanų kalbos namai J.M.Cañizaresas stovi gretose kartu su pasaulio žvaigždėmis – Paco de Lucia, Peter Gabriel, Al Di Meola ir kt. Atlikėjas yra vienintelis flamenko gitaristas, pakviestas groti su Berlyno filharmonijos orkestru (vad. seras Simon Rattle). Kaip kompozitorius J.M.Cañizaresas yra dirbęs su Ispanijos nacionaline baleto trupe, taip pat kūręs garso takelius kino filmams „La Lola se va los Puertos“ su Rocío Jurado ir Paco Rabal, „Flamenco“ ir „La Jota“ (rež. Carlo Saura).

IKN studentus kviečia Paliesiaus dvaras atvykti ir pasimėgauti meistrišku ispanišku flamenko tiesiog Lietuvoje – flamenko gitaros meistras Juan Manuel Cañizares ir pianistas Viktoras Paukštelis. IŠSKIRTINĖS KIANOS tik IKN studentams! RUGSĖJO 4-5 d.

Trokštantiems išvysti ugningąjį ispanų gitaristo J.M. Cañizares pasirodymą, kupiną paslaptingų Madrido nakties peizažų, kviečiame suskubti!

Daugiau apie koncertą:

Rugsėjo 4 – 5 dienomis Paliesiaus dvaro koncertų salėje susitiks ispaniškojo flamenko gitaros meistras Juan Manuel Cañizares ir pianistas Viktoras Paukštelis.

Paliesiaus dvare skambės premjera – pirmoji pjesė gitarai ir fortepijonui “Las Lunas de Madrid”, sukurta specialiai šio koncerto klausytojams.

Plačiau apie koncertą: https://koncertai.paliesiausdvaras.lt/pasaga/juan-manuel-canizares-gitara-ispanija-viktoras-paukstelis-fortepijonas-lietuva/

Daugiau apie atlikėją:

J.M.Cañizaresas stovi gretose kartu su pasaulio žvaigždėmis – Paco de Lucia, Peter Gabriel, Al Di Meola ir kt. Atlikėjas yra vienintelis flamenko gitaristas, pakviestas groti su Berlyno filharmonijos orkestru (vad. seras Simon Rattle).
Kaip kompozitorius J.M.Cañizaresas yra dirbęs su Ispanijos nacionaline baleto trupe, taip pat kūręs garso takelius kino filmams „La Lola se va los Puertos“ su Rocío Jurado ir Paco Rabal, „Flamenco“ ir „La Jota“ (rež. Carlo Saura).

Išskirtinis bilietų pasiūlymas IKN studentams ir draugams

Mėlyna zona – 20.00 Eur.
Geltona zona – 30.00 Eur.
Raudona zona – 40.00 Eur.

Dėl bilietų už specialią kainą įsigyjimo, rašykite/skambinkite el.paštu: ingrida@paliesiausdvaras.lt
Tel: +370 666 10183
el. paštas: info@paliesiausdvaras.lt
Tel.: +370 626 82 760

#paliesiausdvaras #JuanManuel #flamenko #flamenkomuzika #ispanija

Dalintis: