Intensyvūs kursai pradedantiesiems

 

Atverkite duris meilės, šokių ir fiestų kalbai!

 

 

Ispanų kalba yra viena populiariausių kalbų paplitusi pasaulyje, t.y. 4-oji kalba pagal vartojimą. Šie kursai skirti tiems, kas per trumpą laikotarpį vasaros metu nori
išmokti vieną ispanų kalbos lygį., maksimaliai perteikiant šio lygio pagrindus.

Mes mokomės atraktyviai, su mokytojais profesionalais iš Ispanijos ir Lotynų Amerikos, kurie puikiai moka ir gimtąją lietuvių kalbą. Jaukiausi pokalbiai mūsų mokykloje laukia jūsų nuolat, prie kavos puodelio ir nuostabios bendraminčių kompanijos, kuri įsimylėjusi lotynų kultūrą. Pasiruošę į romantišką susipažinimą su ispanų kalba?

209.00 159.00

Išvalyti
vnt.

Dėmesio, Jūsų patogumui yra trys galimybės

  • Jūs galite atlikti pirkimą INTERNETU iš karto.
  • Atlikti REGISTRACIJĄ ir apmokėti po jos.
  • LANKSTUS MOKĖJIMAS Norėdami mokėti dalimis, susisiekite su mūsų vadybos skyriumi: info@ispanukalbosnamai.lt
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Šie kursai skirti tiems, kas per trumpą laikotarpį vasaros metu nori išmokti vieną ispanų kalbos lygį. Tam pasiekti, vietoje įprastų trijų mėnesių kursų, nedarant jokio neigiamo poveikio kursų turiniui bei kokybei, mes sutraukėme į labai intensyvius vieno mėnesio kursus.

Sutaupysite laiko ruošiantis vasaros atostogoms, ruošiantis studijoms Ispanijoje ar Lotynų Amerikoje kitiems mokslo metams arba tiesiog pažindantis su naujais žmonėmis.

Intensyvūs grupiniai kursai 30 ak. val. 

Šie kursai skirti žmonės, kurie nori  greitai išmokti ispanų kalbą ir gebėti susikalbėti/rašyti darbe ar kelionėje. Kursas trunka 30 ak. valandų, užsiėmimai vyksta tris/keturis kartus per savaitę po 2 ak. valandas kiekvieną dieną.

  • Kaina: 159 € 209 € 
  • Kaina asmeniui registruojantis dviese iš karto: 149 € 209 €
  • Kaina IKN Alumni: 149 € 209

Papildoma informacija

Data

Kursai

, , ,

Laikas

, ,